29 Січня, 2020 р., 16:39
Бій під Крутами для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.
29 Січня, 2020 р., 15:36
За інформацією Департаменту фітосанітарної  безпеки Держпродспоживслужби України:
29 Січня, 2020 р., 10:30
28 січня 2020 року відбулася шістнадцята сесія Чорнухинської селищної ради. Сесія скликана згідно розпорядження селищного голови від 17.01.2020 № 01-10/7.
28 Січня, 2020 р., 16:28
За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області
24 Січня, 2020 р., 15:53
24 січня 2020 року відбулося спільне засідання постійних комісій Чорнухинської селищної ради. На засіданні були присутні селищний голова Олександр Василенко, заступник селищного голови Микола Турчин, депутати селищної ради, члени виконкому, начальники відділів, структурних підрозділів виконавчого комітету селищної ради. Вів засідання голова постійної комісії селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Олександр Соляник.
24 Січня, 2020 р., 11:51
За інформацією Чорнухинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості
22 Січня, 2020 р., 16:49
22 січня 2020 року селищний голова Олександр Василенко взяв участь в урочистих  заходах з нагоди відзначення Дня Соборності України, які відбулися в приміщенні  КЗ "Центр культури і дозвілля" під назвою «Соборна, Вільна, Неподільна моя ти ненько, Україна».
22 Січня, 2020 р., 11:06
21 січня 2020 року відбулося чотирнадцяте засідання виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради. На засіданні були присутні члени виконкому, начальники відділів, структурних підрозділів виконавчого комітету селищної ради. Вів засідання голова виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради Олександр Василенко.
15 Січня, 2020 р., 16:58
22 червня 2017 року № 2118-VIII набрав чинності  Закон України     «Про енергетичну ефективність будівель», який  визначає правові, соціально-економічні та організаційні засади діяльності у сфері забезпечення енергетичної ефективності будівель і спрямований на зменшення споживання енергії у будівлях. Із зазначеним Законом України є можливість ознайомитись за посиланням:
14 Січня, 2020 р., 11:20
13 січня 2020 року в кабінеті селищного голови відбулась нарада із виконуючими обов’язків старост на якій розглядалося питання організації системи роздільного збору сміття. У нараді також взяли участь: заступник селищного голови Микола Турчин, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету селищної ради Олена Пенцко, директор КП «Чорнухи Благоустрій» Сергій Стефанович. Вів засідання селищний голова Олександр Василенко, який відзначив, що поводження з побутовими відходами є одним з пріоритетних напрямків як господарської, так і природоохоронної діяльності. Тож протягом 2019 року на території Чорнухинської громади було збудовано та обладнано майданчики для сортування ТПВ за наступними адресами: