02 Жовтня, 2023 р., 18:26
З метою дотримання принципів публічних закупівель, визначених Законом України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами), та відповідно до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, виходячи з потреби та кошторису, Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради оголошує про необхідність закупівлі робіт за предметом «Капітальний ремонт протирадіаційного укриття №63740 адмінбудинку по вул. Центральна, 39 в смт. Чорнухи Лубенського району Полтавської області» (клас наслідків – СС1).
11 Вересня, 2023 р., 18:09
З метою дотримання принципів публічних закупівель, визначених Законом України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами), та відповідно до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, виходячи з потреби та кошторису, Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради оголошує про необхідність закупівлі робіт за предметом «Капітальний ремонт проїзної частини по вулиці Миру (на ділянці від буд.№31А до вул. Першотравнева) в смт. Чорнухи Полтавської області» (коригування)» (клас наслідків – СС2).
11 Вересня, 2023 р., 17:41
З метою дотримання принципів публічних закупівель, визначених Законом України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами), та відповідно до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, виходячи з потреби та кошторису, Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради оголошує про необхідність закупівлі робіт за предметом «Капітальний ремонт проїзної частини по вулиці Злагоди (на ділянці від вулиці Центральна до будинку №8) в смт Чорнухи Лубенського району Полтавської області» (клас наслідків – СС2).
11 Листопада, 2022 р., 14:30
Інформація щодо процедур закупівель, оголошених Виконавчим комітетом Чорнухинської селищної ради (Замовник)