Керуючий справами виконавчого комітету (секретар) виконавчого комітету

Соляник Оксана Василівна

Біографія

Народилася 10 липня 1971 року в смт Олика Ківерцівського району Волинської області.

У 1978 році почала навчання в Олицькій середній школі.

У 1988 році закінчила середню школу із золотою медаллю.

У 1988 році вступила до Державного педагогічного інституту імені Лесі Українки м. Луцька Волинської області. Закінчила педагогічний інститут у 1993 році з дипломом із відзнакою за спеціальністю «Вчитель української мови та літератури середньої школи».

З 1993 року до 1995 року працювала вчителем української мови та літератури у середній школі № 1 м. Луцька. За сумісництвом працювала молодшим науковим співробітником кафедри української літератури Волинського державного університету та викладачем української літератури МАН м. Луцька.

У 1995 році переїхала на постійне місце проживання у Чорнухинський район Полтавської області.

З серпня 1995 року до червня 1998 року працювала вчителем історії та хімії у Богодарівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів.

З 01 липня 1998 по січень 2019 року працювала на різних посадах від спеціаліста до начальника загального відділу у Чорнухинській районній раді.

З січня 2019 року по листопад 2020 року працювала на посаді начальника відділу організаційної та кадрової роботи виконкому Чорнухинської селищної ради.

З 19 листопада 2020 року затверджена на посаду керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради.

Судимість відсутня.

Одружена. Має сина.