Протоколи засідань конкурсної комісії за 2021 рік

В даному розділі розташовані протоколи засідань конкурсної комісії виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради за 2021 рік

17 Червня, 2021 р., 22:05
16 червня 2021 року відбувся конкурсний відбір на посаду керівника Білоусівської початкової школи імені В.П.Мележика Чорнухинської селищної ради Полтавської області, за результатами якого переможцем конкурсу визначено Швець Ніну Григорівну.
15 Червня, 2021 р., 16:10
15 червня 2021 року відбувся конкурсний відбір на посаду керівника Вороньківського ліцею імені О.Д.Перелета Чорнухинської селищної ради Полтавської області, за результатами якого переможцем конкурсу визначено Стасовську Світлану Миколаївну.
14 Червня, 2021 р., 17:07
14 червня 2021 року відбувся конкурсний відбір на посаду керівника Чорнухинського ліцею імені Г.С.Сковороди Чорнухинської селищної ради Полтавської області, за результатами якого переможцем конкурсу визначено Івашину Миколу Миколайовича.