Захист прав споживачів

В Лубенському районному управлінні Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області розпочав роботу відділ захисту споживачів та контролю за регульованими цінами (далі - Відділ).

Одним із основних завдань та функцій Відділу є перевірка додержання суб’єктами господарювання, що проводять діяльність у сфері торгівлі i послуг вимог законодавства про захист прав споживачів, а також правил торгівлі та надання послуг: організація надання споживачам консультацій з питань захисту прав споживачів.

Інформація про особу, що здійснює повноваження у сфері захисту споживачів у Лубенському районному управлінні Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області:

Давиденко Світлана Анатоліївна – начальник відділу захисту споживачів та контролю за регулюваними цінами, тел.. 05361 7-37-37, 7-37-38.

Завантажити Пам’ятку споживачу "Якщо Ваші права порушено"

Завантажити Зразок скарги