Чорнухинська громада

Полтавська область, Чорнухинський район

Оголошення ради та інших організацій

05 Грудня, 2019 р., 16:10
  Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради повідомляє: 06 грудня 2019 року відбудуться урочистості та святковий концерт з нагоди Дня місцевого самоврядування, Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера в КЗ "Центр культури і дозвілля" початок о 12.00 год.
29 Листопада, 2019 р., 08:26
Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради повідомляє 03 грудня 2019 року відбудеться Обласне літературно-мистецьке свято "БЛАГОСЛОВЕННІ ВИ СЛІДИ МАНДРІВНИКА СКОВОРОДИ"
26 Листопада, 2019 р., 16:00
Чорнухинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Чорнухинської селищної ради. Вимоги до претендентів:
26 Листопада, 2019 р., 13:47
Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: державного реєстратора виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради.
26 Листопада, 2019 р., 13:16
Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: начальника відділу соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради.
29 Жовтня, 2019 р., 08:08
На виконання обласної Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року та з метою поглиблення співпраці Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба для усіх зацікавлених жителів Чорнухинської громади проведе 06 листопада 2019 року в Центрі культури і дозвілля «Зоря» о 10:00 навчальний семінар на тему «Інноваційні підходи в технологіях садівництва, ягідництва та горіхівництва. Готуємо садок до зими».
10 Жовтня, 2019 р., 11:50
Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради повідомляє: за інформацією Чорнухинського районного військового комісаріату
10 Жовтня, 2019 р., 08:44
Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради повідомляє, про те, що 13 жовтня 2019 року (у неділю) на селищному стадіоні "Колос" відбудеться зустріч футбольних команд.
07 Жовтня, 2019 р., 13:42
Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради повідомляє: