Чорнухинська громада

Голова Чорнухинської об'єднаної територіальної громади

Василенко Олександр Миколайович

Біографія

Народився 09 травня 1987 року в смт Чорнухи Полтавської області. У 1994 році вступив до Чорнухинської ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Г.С.Сковороди, яку закінчив у 2004 році. З 2004 року по 2009 рік отримував вищу освіту у Чернігівському державному інституті права, соціальних технологій та праці.

У 2009 році влаштувався до управління праці та соціального захисту населення Чорнухинської райдержадміністрації на посаду завідувача відділення соціально-побутової реабілітації територіального центру.

Восени 2010 року після реогранізаціїї установи і до обрання селищним головою працював на посаді заступника директора Територіального центру Чорнухинського району.

У 2010 році обраний депутатом Чорнухинської селищної ради. Член постійної земельної комісії.

З 2014 року – голова громадської організації «Молодь Чорнухинщини». Активний учасник громадського життя селища – займається спортом, є учасником художньої самодіяльності, власним прикладом намагається зацікавити односельців бути активними.

У 2015 році обраний селищним головою Чорнухинської селищної ради.

У 2019 році обраний головою Чорнухинської об’єднаної територіальної громади.

Судимість відсутня.

Одружений. Має сина.

Адреса приймальні: 37100, Полтавська обл.,

Чорнухинський р-н, смт Чорнухи, вул. Центральна, 39

тел. (05340)5-22-51

e-mail: chornuhiselrada1@ukr.net

Графік особистого прийому громадян

Дні прийому

Години прийому

понеділок

четвер

з 14.00 до 17.00

з 08.00 до 12.00

УВАГА!!!

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ:

У зв’язку з продовженням карантину до 24.04.2020 року прийом громадян проводиться в телефонному режимі (05340)52-2-51.