Чорнухинська об'єднана територіальна громада

Чорнухинський район Полтавська область

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради (комунальна та інвестиційна сфера)

Турчин Микола Петрович

Біографія

Народився 24 квітня 1966 року в с. Мокиївка Чорнухинського району Полтавської області. У 1973 році вступив до першого класу Мокиївської середньої школи, яку успішно закінчив у 1983 році. У березні 1984 року закінчив курси водіїв автомобілів Пирятинської автошколи. З травня 1984 року по травень 1986 року проходив строкову військову службу в Групі радянських військ в Німеччині. В 1986 році вступив на навчання до Полтавського інженерно-будівельного інституту на факультет «Сільськогосподарське будівництво», який закінчив у 1991 році. В 2008 році закінчив Харківський регіональний інститут Національної академії державного управління при Президентові України. Має ступінь магістра державного управління.

З 1991 року по 1999 рік працював інженером-будівельником колгоспу «Ленінський шлях» в с. Луговики Чорнухинського району.

З 1999 року по 2001 рік працював лісником ТОВ «Криниця» в с. Луговики Чорнухинського району, а потім був переведений на посаду лісника Чорнухинського «Міжлісгоспу».

В березні 2002 року обраний сільським головою с. Мокиївка Чорнухинського району.

З квітня 2005 року по липень 2010 року працював на посаді першого заступника голови Чорнухинської райдержадміністрації, а в липні 2010 року переведений на посаду заступника голови райдержадміністрації.

З липня 2014 року по січень 2019 року працював заступником голови Чорнухинської районної ради.

З 22 січня 2019 року затверджений на посаду заступника Чорнухинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради (комунальна та інвестиційна сфера).

Судимість відсутня.

Одружений. Має двох доньок.

Адреса приймальні: 37100, Полтавська обл.,

Чорнухинський р-н, смт Чорнухи, вул. Центральна, 39