11 Січня, 2020 р., 11:04
За інформацією Чорнухинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості
10 Січня, 2020 р., 15:47
08 Січня, 2020 р., 16:29
28 Грудня, 2019 р., 11:59
На території Чорнухинської селищної ради визначено та запропоновано для розміщення на Інвестиційному порталі Полтавщини http://plobl-invest.gov.ua/ земельні ділянки типу «Brounfield», придатні для пропозиції потенційним інвесторам.
28 Грудня, 2019 р., 08:48
Характерною ознакою новорічних святкувань в Україні є щедрування – старовинний звичай церемоніальних обходів хат з побажанням щастя і процвітання.
26 Грудня, 2019 р., 16:55
Щедрування – давній український звичай новорічних обходів, під час яких групи щедрувальників піснями славлять господарів, бажають їм здоров’я і достатку.
26 Грудня, 2019 р., 10:05
24 грудня 2019 року відбулося пленарне засідання 15 сесії 7 скликання. На засіданні були присутні: заступники селищного голови Микола Турчин, Юрій Ярмоленко, керуючий справами (секретар) виконкому селищної ради Тетяна Танчик, голова райдержадміністрації Олег Ковган, голова районної ради Надія Кривчун, начальники відділів виконавчого комітету селищної ради, керівники установ, організацій. Вів пленарне засідання селищний голова Олександр Василенко.
24 Грудня, 2019 р., 15:39
19 грудня 2019 року в приміщенні Чорнухинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних, які перебувають на обліку. Семінар був презентований начальником відділу «Чорнухинське бюро правової допомоги» Жанною Шульгою на тему: «Укладення трудового договору». Під час виступу фахівець звернула увагу на поняття трудового договору, строки укладення, умови, перелік документів, які необхідні для укладення трудового договору.
21 Грудня, 2019 р., 10:12
20 грудня 2019 року відбулося спільне засідання постійних комісій Чорнухинської селищної ради. На засіданні були присутні селищний голова Олександр Василенко, заступник селищного голови Микола Турчин, 12 депутатів селищної ради, члени виконкому, начальники відділів, структурних підрозділів виконавчого комітету селищної ради. Вів засідання голова постійної комісії селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Олександр Соляник.
20 Грудня, 2019 р., 16:23
День Святого Миколая – це довгоочікуваний день року для дітлахів. У цей день діти чекають на подарунки і все навкруги сповнене дивами. Тож 19 грудня 2019 року на площі, в центрі селища Чорнухи, відбулося відкриття Головної Ялинки та свято Миколая, яке розпочало цикл новорічно-різдвяних святкувань.