ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 14.10.2022 08:00

Шановні земляки, захисники і захисниці України!

14 жовтня Україна та українці по всьому світу відзначають потрійне свято: духовне – Покрова Пресвятої Богородиці, історичне – День українського козацтва та звитяжне – День захисників і захисниць України.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком найвідважніших. Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв визвольних змагань і переможців нацизму. Сьогодні на ваші плечі покладена священна місія – боронити рідну землю від окупантів та забезпечити мирне життя свого народу.

У цей день низько схилімо голови згадуючи тих, хто поліг за волю України, хто віддав своє життя, захищаючи рідну землю, адже найвищим рівнем любові до Батьківщини є готовність боронити її ціною власного життя.

І вкотре хочемо подякувати тим, хто береже наш спокій, відстоює нашу свободу і державність, майбутнє наших дітей.

Щиро вітаю усіх, хто має високу честь носити горде ім’я захисника, захисниці України зі святом та бажаю козацького здоров’я, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, Перемоги над ворогом та миру нашій Україні!

Боролись! Боремось! Поборемо! Слава Україні!

З повагою

Селищний голова                                                                                Олександр ВАСИЛЕНКО