У Чорнухинській громаді відзначили День захисників і захисниць України

Дата: 14.10.2022 14:04

14 жовтня – це особливий день для кожного українця, адже в день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми всі вшановуємо День захисників і захисниць України, День УПА і День українського козацтва. Тому, сьогодні, в адміністративному центрі громади відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку «Курган козацької слави» за участю заступника селищного голови Миколи Турчина, начальника третього відділу Лубенського РТЦК та СП підполковника Миколи Литвиненка, представників виконкому селищної ради та військовослужбовців третього відділу Лубенського РТЦК та СП.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять всіх героїв, які віддали своє життя за Україну.

Звертаючись до присутніх, заступник селищного голови Микола Турчин подякував всім воїнам за патріотичну позицію, мужність, відвагу та побажав всім міцного здоров’я, злагоди, миру та Божого благословення.

Принагідно почесними грамотами виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради нагороджено військовослужбовців третього відділу Лубенського РТЦК та СП: начальника відділення рекрутингу та комплектування майора Коваленка Дмитра Валерійовича, офіцера відділення обліку мобілізаційної роботи старшого лейтенанта Заріцького Артема Володимировича, оператора відділення рекрутингу та комплектування солдата Бухало Юлію Іванівну.

Не зупиняємось і впевнено йдемо разом до Перемоги! Слава Україні!