16 Квітня, 2020 р., 15:55
За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області
14 Квітня, 2020 р., 14:25
09 квітня 2020 року за головування Олександра Василенка відбулася 19 сесія 7 скликання Чорнухинської селищної ради. Сесію скликано згідно розпорядження селищного голови від 01.04.2020 № 01-10/31, у якому зазначено, що з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS–CoV-2, депутати Чорнухинської селищної ради повинні користуватися засобами індивідуального захисту, розміщуватися на безпечній відстані один від одного.
10 Квітня, 2020 р., 15:35
За інформацією Чорнухинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості
07 Квітня, 2020 р., 16:51
За інформацією Управління ДМС України в Полтавській області
06 Квітня, 2020 р., 13:45
За інформацією Міністерства розвитку громад та територій України
03 Квітня, 2020 р., 15:28
Виконавчий комітет Чорнухинської селищної ради повідомляє:
03 Квітня, 2020 р., 09:41
31 березня 2020 року відбулося вісімнадцяте засідання виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради. На засіданні були присутні члени виконкому, начальники відділів, структурних підрозділів виконавчого комітету селищної ради. Вів засідання голова виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради Олександр Василенко.
02 Квітня, 2020 р., 15:58
  За інформацією Управління ДМС України в Полтавській області
01 Квітня, 2020 р., 16:39
За інформацією Відділу "Чорнухинське бюро правової допомоги" Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги
31 Березня, 2020 р., 15:59
30 березня 2020 року відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чорнухинської селищної ради. На засіданні були присутні: начальники відділів, структурних підрозділів виконавчого комітету селищної ради, начальник Чорнухинської дільниці Лохвицького УЕГС – Марина Яновська, начальник Чорнухинського РС ГУ ДСНС України в Полтавській області – Анатолій Дяченко, старший виконроб Чорнухинського ДРП філії «Лохвицького ДЕД» ДП «Полтавський облавтодор» – Володимир Іванов, начальник Чорнухинського ВП Лохвицького ВП ГУНП у Полтавській області – Володимир Кудеря, начальник Чорнухинської філії АТ «Полтаваобленерго» – Олександр Левченко, начальник Чорнухинського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області – Анатолій Сивань, завідувач сектору архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства райдержадміністрації – Раїса Буряк, головний лікар КНП «Чорнухинська районна лікарня» – Костянтин Самойлік; начальник станційно-лінійної дільниці № 4 смт. Чорнухи РТФ м. Лубни Полтавської філії ПАТ «Укртелеком» – Олександр Ястреба. Вів засідання селищний голова Олександр Василенко.