06 Лютого, 2020 р., 15:59
05 Лютого, 2020 р., 15:21
Чорнухинська громада працює над питанням поліпшення якості життя громадян похилого віку та інвалідів.
31 Січня, 2020 р., 16:00
Наприкінці минулого року головами Чорнухинської селищної ради та Чорнухинської райдержадміністрації підписано декларацію про наміри створення спільного Центру надання адміністративних послуг у Чорнухинській об’єднаній територіальній громаді.
31 Січня, 2020 р., 15:48
Проект «Проведення просвітницької кампанії «Живи від сміття вільно – збирай його роздільно» - громадська ініціатива, реалізована 2019 року за підтримки Полтавської обласної ради в межах конкурсу «Екологічні ініціати» Полтавської обласної ради. Головна ціль проекту – сприяти вирішенню проблеми стихійних сміттєзвалищ на території Чорнухинської громади через поширення практики роздільного збору твердих побутових відходів (ТПВ). Поряд з цим проект мав на меті активізувати і мотивувати дітей та учнівську молодь до громадської активності та соціальної відповідальності.
30 Січня, 2020 р., 10:21
23 січня 2020 року відбувся І етап фестивалю-конкурсу ГуморFEST за темою «Покоління Z & Коли Ви вже Награєтесь?», в якому взяли участь 4 команди: «Без паніки» (Чорнухинський ліцей), «IFINGER» - Гілецький ліцей, «ZET» - Вороньківський ліцей та «Клас» - Кізлівський ліцей. У влучності гумору вправлялися 35 талановитих учасників. Огляд включав у себе такі конкурси: «Відкритий профіль» ("візитка"), «3G» (текстові жарти), «School-льна історія» на тему: «А, ось у НУШ(наш) час…». У склад кожної команди внесли родзинки дорослі, що є працівниками відповідного закладу освіти.
29 Січня, 2020 р., 16:39
Бій під Крутами для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.
29 Січня, 2020 р., 15:36
За інформацією Департаменту фітосанітарної  безпеки Держпродспоживслужби України:
29 Січня, 2020 р., 10:30
28 січня 2020 року відбулася шістнадцята сесія Чорнухинської селищної ради. Сесія скликана згідно розпорядження селищного голови від 17.01.2020 № 01-10/7.
28 Січня, 2020 р., 16:28
За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області
24 Січня, 2020 р., 15:53
24 січня 2020 року відбулося спільне засідання постійних комісій Чорнухинської селищної ради. На засіданні були присутні селищний голова Олександр Василенко, заступник селищного голови Микола Турчин, депутати селищної ради, члени виконкому, начальники відділів, структурних підрозділів виконавчого комітету селищної ради. Вів засідання голова постійної комісії селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Олександр Соляник.