Торік підприємці Полтавщини спрямували до державного бюджету   понад 5 млрд грн податку на додану вартість

Дата: 19.01.2023 12:05

Як повідомляє управління оподаткування юридичних осіб Головного управління ДПС у Полтавській області, станом на початок 2023 року на розрахункові рахунки платників області відшкодовано суму податку на додану вартість у розмірі 815 млн 494,8 тис гривень.

Як повідомила представникам місцевих ЗМІ заступник начальника ГУ ДПС          у Полтавській області Алла Рябкова, Полтавщиною забезпечено надходження ПДВ до Державного бюджету у сумі 5 млрд 123,9 млн грн. Дані показники перевищили надходження за відповідний період 2021 року на 105,7 млн гривень.

Найбільші суми ПДВ в області за січень – грудень 2022 року спрямували платники, які зареєстровані в м. Полтаві – 1 млрд 890,7 млн грн від СГД-юридичних    і фізичних осіб м. Кременчук; м. Горішні плавні, Глобинського, Кобеляцького та Козельщинського районів надійшло – 1 млрд 426,9 млн грн; Лубенського, Хорольського, Пирятинського, Оржицького, Гребінківського та Семенівського районів – 521,1 млн грн; Полтавського, Диканського, Новосанжарського, Решетилівського районів – 352,5 млн грн; Миргородського, Великобагачанського, Шишацького районів – 352,4 млн грн; Карлівського, Машівського та Чутівського – 324,1 млн грн; підприємства Гадяцького, Зіньківського, Котелевського та Лохвицького районів забезпечили надходження податку в сумі 256,1 млн гривень.

Нагадуємо, 20 січня 2023 року останній день подання декларації з ПДВ за грудень 2022 року, в свою чергу 30 січня останній день сплати податку на додану вартість за грудень 2022 року.