18 Грудня, 2019 р., 14:19
Завершено реалізацію проекту за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад «Придбання спецтехніки для комунального підприємства «Чорнухи Комунгосп» Чорнухинської селищної ради». На виконання даного проекту придбано: екскаватор-навантажувач загальною вартістю 1069,0 тис грн. (кошти субвенції); автогрейдер загальною вартістю 2496,0 тис грн. (у тому числі 2410,00 тис грн. кошти субвенції; 86,0 тис грн. – кошти місцевого бюджету). Придбану техніку передано на баланс комунального підприємства «Чорнухи Комунгосп» Чорнухинської селищної ради, на праві господарського відання. У грудні 2019 року придбано машину дорожню комбіновану  (зі снігоочисним  відвалом) на базі самоскида МАЗ загальною вартістю 1578,6 тис грн. (у тому числі 994,60 тис грн.  – кошти субвенції; 584,0 тис грн. – кошти місцевого бюджету).
12 Грудня, 2019 р., 16:47
За інформацією Чорнухинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості
11 Грудня, 2019 р., 16:14
09 Грудня, 2019 р., 16:31
За інформацією Департаменту соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації
05 Грудня, 2019 р., 16:47
05 грудня 2019 року відбулося пленарне засідання 14 сесії 7 скликання. На засіданні були присутні: заступники селищного голови Микола Турчин, Юрій Ярмоленко, керуючий справами (секретар) виконкому селищної ради Танчик Тетяна, начальники відділів виконавчого комітету селищної ради, голова райдержадміністрації Олег Ковган, керівники установ, організацій. Вів пленарне засідання селищний голова Олександр Василенко.
04 Грудня, 2019 р., 16:38
04 грудня 2019 року за головування Олександра Соляника відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва. У роботі постійної комісії взяли участь селищний голова Олександр Василенко, заступники селищного голови Микола Турчин, Юрій Ярмоленко, секретар селищної ради Надія Криворотенко, начальники структурних підрозділів та відділів виконкому селищної ради.
03 Грудня, 2019 р., 16:31
03 грудня 2019 року Чорнухинська громада відсвяткувала 297-му річницю від дня народження видатного філософа та просвітителя Григорія Сковороди в рамках обласного літературно-мистецького свята «Благословенні ви, сліди мандрівника Сковороди». Традиційно  святкові заходи розпочалися покладанням квітів до погруддя великому землякові на території Чорнухинського літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди.
29 Листопада, 2019 р., 15:10