Адміністрація Комунального некомерційного підприємства «Чорнухинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Чорнухинської селищної ради Полтавської області висловлює щиру подяку

Дата: 12.08.2021 15:14

ТОВ «Надра - ГЕОІНВЕСТ» і особисто директору Косарєву Сергію Олександровичу за неодноразово, вчасно надану фінансову допомогу для розвитку сільської медицини Чорнухинщини, а саме для зміцнення матеріально-технічної бази  центру ПМСД:  ремонт автомобіля для сімейного лікаря, придбання кондиціонера в приміщення де зберігаються медикаменти та вакцини.

На сьогоднішній день значно покращились умови зберігання медичних імуно - біологічних матеріалів та медикаментів, збільшилась кількість виїздів сімейних лікарів на віддалені села, підвищився рівень вакцинації населення нашого району!

Головний лікар                                                                                       В.М. Огарь