До уваги представників місцевого бізнесу, які вже експортують власну продукцію на закордонні ринки або планують розпочати експортну діяльність

Дата: 31.01.2023 16:16

У рамках реалізаціі заходів „Програми сприяння залученню інвестицій, формуванню позитивного іміджу та розвитку між народного економічного співробітництва Полтавської областіна 2021-2023 роки”, з метою сприяння розвитку експортного потенціалу області Полтавською обласною військовою адміністрацією розпочато роботу щодо оновлення „Каталогу продукції експортерів Полтавщини” (далі — Каталог) українською та англійською мовами (попередня версія Каталогу розміщена на офіційному сайті обласної військової адміністраціії за посиланням: https://cutt.ly/ob0LcCP).

Щороку Каталог отримує широку промоцію шляхом поширення як через закордонні дипломатичні установи України, так i дипломатичні представництва іноземних країнв Україні, та розповсюдження під час проведення заходів міжнародного характеру.

Якщо Ви місцевий товаровиробник, маєте продукцію для експорту та бажання бути представленим на сторінках Каталогу експортерів товарів/послуг Полтавської області, скористайтесь можливістю розвитку – подайте інформацію про Вашу потенційно експортну продукцію/послуги.

Заповнені анкети за формою, що додається, просимо до 17.02.2023  надіслати на електронну адресу відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради: ek_ch@ukr.net.

У разі виникнення додаткових питань Ви можете звернутись за тел.:(05340) 5-22-51, або на ел. пошту:ek_ch@ukr.net

Завантажити Анкету