30 Червня, 2020 р., 16:18
За інформацією відділу контролю за обігом засобів захисту рослин Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області
30 Червня, 2020 р., 16:07
23 Червня, 2020 р., 16:14
22 червня  2020 року голова Чорнухинської селищної ради Олександр Василенко, голова райдержадміністрації Юрій Самойлік, голова райради Надія Кривчун, військовий комісар Чорнухинського райвійськкомату, полковник Ілля Лапін  взяли участь в меморіальних заходах з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Принагідно вони поклали живі квіти до меморіалу «Скорботна мати», що у селищному парку та вшанували хвилиною мовчання земляків, які загинули захищаючи рідну країну від ворога.
23 Червня, 2020 р., 15:01
За інформацією Управління ДМС України в Полтавській області