ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗИКИ

Дата: 01.10.2021 10:00

Шановні жителі Чорнухинської громади!

Щиро вітаю з Міжнародним Днем музики всіх музикантів та шанувальників музичного мистецтва: працівників та учасників художньої самодіяльності Центру культури і дозвілля, клубних закладів громади, викладачів дитячої мистецької школи, всіх композиторів, музикантів, співаків, усіх, хто просто любить музику.

Музика завжди була невід’ємною частиною нашого життя. Вона іде з нами пліч-о-пліч протягом тисячолітньої історії, в першу чергу, завдячуючи людям, які щиро діляться з нами своїм талантом. Музика – це чудотворний засіб залучення людей до добра, духовності. Вона володіє великою силою впливу на людські душі. Музика не старіє, вона буде жити стільки, скільки буде існувати Людина.

Бажаю всім творчих успіхів та досягнень, міцного здоров’я, родинного щастя, миру й добра, натхнення для підкорення нових творчих вершин задля подальшого збагачення духовної скарбниці українського народу!

З повагою

Селищний голова                                                                Олександр ВАСИЛЕНКО