05 Жовтня, 2020 р., 10:00
За інформацією Відділу "Чорнухинське бюро правової допомоги" Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги
01 Жовтня, 2020 р., 16:00
За інформацією Центру надання соціальних послуг Чорнухинської селищної ради
01 Жовтня, 2020 р., 09:10
Шановні жителі Чорнухинської громади!
28 Вересня, 2020 р., 15:52
25 вересня 2020 року за головування Олександра Василенка відбулася 25 сесія 7 скликання Чорнухинської селищної ради. Сесію скликано згідно розпорядження селищного голови від 16.09.2020 № 01-10/74.
28 Вересня, 2020 р., 15:02
За інформацією Чорнухинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості
28 Вересня, 2020 р., 11:46
За інформацією Управління ДМС України в Полтавській області Що таке кваліфікований електронний підпис (КЕП)? Кваліфікований електронний підпис – вид електронного підпису, отриманого за результатом криптографічного перетворення набору електронних даних, який додається до цього набору або логічно з ним поєднується і дає змогу підтвердити його цілісність та ідентифікувати підписувача. КЕП накладається за допомогою особистого ключа та перевіряється за допомогою відкритого ключа. (Закон України "Про електронні довірчі послуги").