25 Вересня, 2020 р., 15:33
За інформацією Чорнухинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості
22 Вересня, 2020 р., 14:21
22 вересня 2020 року відбулося двадцять третє засідання виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради. На засіданні були присутні члени виконкому, начальники відділів, структурних підрозділів виконавчого комітету селищної ради. Вів засідання голова виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради Олександр Василенко.
18 Вересня, 2020 р., 12:00
За інформацією Фонду соціального страхування України у Полтавській області
17 Вересня, 2020 р., 16:32
17 вересня 2020 року у приміщенні КЗ «Центр культури і дозвілля» відбулися урочистості з нагоди Дня селища Чорнухи. До присутніх односельців з вітальним словом звернувся селищний голова Олександр Василенко та подякував усім, хто своєю працею примножує і розбудовує свій рідний край.
17 Вересня, 2020 р., 16:31
За інформацією Управління ДМС України в Полтавській області
17 Вересня, 2020 р., 16:08
17 вересня 2020 року у парку селища Чорнухи біля меморіалу «Скорботна мати» відбувся урочистий мітинг з нагоди 77-ї річниці визволення Чорнухинщини від нацистських загарбників. Поклали квіти до меморіалу та привітали з річницею визволення односельців голова селищної ради Олександр Василенко, голова райдержадміністрації Юрій Самойлік та заступник військового комісара Чорнухинського райвійськкомату капітан Дмитро Коваленко, які подякували ветеранам за мужність та героїзм під час визволення України від нацистів та закликали берегти пам'ять про тяжкі повоєнні часи.
14 Вересня, 2020 р., 11:12
За інформацією Управління ДМС України в Полтавській області
11 Вересня, 2020 р., 10:57
За інформацією Відділу контролю за обігом засобів захисту рослин Управління фітосанітарної безпеки  ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області