13 Листопада, 2020 р., 13:00
За інформацією Управління ДМС України в Полтавській області
10 Листопада, 2020 р., 15:25
За інформацією Чорнухинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості
06 Листопада, 2020 р., 14:55
02 Листопада, 2020 р., 10:00
За інформацією Відділу "Чорнухинське бюро правової допомоги" Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги
30 Жовтня, 2020 р., 15:31
28 Жовтня, 2020 р., 16:00
Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від німецько-фашистських загарбників. В цей день заступник селищного голови Микола Турчин, голова райдержадміністрації Юрій Самойлік, голова райради Надія Кривчун, ТВО військового комісара Чорнухинського районного військового комісаріату майор Олександр Кулаченко поклали квіти до меморіалу «Скорботна мати». Хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.
22 Жовтня, 2020 р., 13:43
Відповідно до запланованого проводиться капітальний ремонт дорожнього покриття алеї Всеволода Тарасенка в смт Чорнухи.