Розвиток громад через обмін досвідом

Дата: 13.12.2022 16:00

З метою обміну досвідом Олександр Василенко провів зустріч з колегами з інших громад. Учасники заходу відвідали Чорнухинський літературно-меморіальний музей Г.С. Сковороди, садибу Григорія Сковороди, рекреаційно-садову зону «Сад божественних пісень».

Потім присутні оглянули презентовані роботи Всеукраїнської виставки «Невловний птах» у Галереї мистецтв, яка ще 4 роки тому була покинутою шкільною майстернею. Її вирішили перетворити на ще один об’єкт соціально-культурної інфраструктури. У перспективі поруч із галереєю діятиме краєзнавча експозиція.

Селищний голова розповів гостям про Чорнухинську громаду, її сильні сторони, переваги та виклики, які на даний час постають перед органами місцевого самоврядування.

Зустріч була дуже корисною, адже учасники й учасниці обговорили теперішню ситуацію у громадах, а також почули досвід своїх колег.

«Ми усі маємо спільні виклики, тож такий обмін досвідом і одночасне отримання нової інформації – надзвичайно важливо» – зауважив голова Чорнухинської територіальної громади Олександр Василенко.