Відбулося  засідання Координаційної ради з питань  підтримки сімей, запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків і протидії торгівлі людьми

Дата: 05.12.2022 13:24

02 грудня 2022 року відбулося  засідання Координаційної ради з питань  підтримки сімей, запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків і протидії торгівлі людьми при Чорнухинській селищній раді. Відкрив засідання голова Координаційної ради, заступник селищного  голови  Микола Турчин. У засіданні взяли участь представники служб, які  займаються  проблемами профілактики та подолання насильства в сімʼї. Обговорені проблеми насильства в родинах стоять досить гостро в нашому суспільстві. Особливо кричущою ця проблема є тим, що від неї страждають діти. Учасники засідання обговорили про проведену  інформаційно-розʼяснювальну роботу серед населення, спрямовану на підвищення громадської свідомості, рівня культури та поінформованості населення щодо наслідків домашнього насильства.