13 Травня, 2020 р., 11:04
За інформацією Чорнухинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості
09 Травня, 2020 р., 11:22
09 травня 2020 року відбулося покладання квітів до Вічного вогню меморіалу "Скорботна мати" керівниками та посадовими особами Чорнухинського району.
08 Травня, 2020 р., 15:58
За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА
08 Травня, 2020 р., 15:51
06 Травня, 2020 р., 09:33
За інформацією Відділу "Чорнухинське бюро правової допомоги" Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги
04 Травня, 2020 р., 16:43
Чорнухинська селищна рада висловлює щиру подяку сільськогосподарським виробникам та підприємцям, які відкликнулися до нашого звернення про надання благодійної допомоги для боротьби з розповсюдженням вкрай небезпечної гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території громади, а також в цілях захисту медичних працівників, які наразі перебувають в епіцентрі епідемії: ТОВ «Райз Схід» – 20 тис. грн., СТОВ «Перемога» – 10 тис. грн., ПСП «Чонухи Агро» – 5 тис. грн., ФГ «Слобожанщина» – 5 тис. грн. За ці кошти були закуплені безконтактні термометри, респіратори, щитки, рукавички, захисні маски, які були передані в лікувальні заклади району. Також у вигляді натуральної допомоги Благодійним фондом «Баришівська зернова компанія» були закуплені засоби індивідуального захисту на суму 36 870 грн., придбанні ліки ТзОВ «Вест-Газ-Плюс» на суму 24 992 грн. 45 коп. ТОВ «Надія» придбало 100 м марлі, з яких Соколюк Л.А. пошила маски багаторазового використання.
04 Травня, 2020 р., 15:58