Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 10.11.2022 16:03

10 листопада 2022 року під головуванням заступника селищного голови  Миколи Турчина  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Чорнухинської селищної ради. На ньому були  розглянуті та обговорені  наступні питання:

• про надання дозволу на вчинення правочину батькам, а саме передачі в оренду земельних ділянок, які належать   малолітнім дітям;
  • про надання дозволу на вчинення правочину матері, а саме надання відмови у нотаріуса від імені малолітньої дитини від  частки спадщини;
  • про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей,   які опинилися в складних життєвих обставинах.

З інформаціями виступила начальник служби у справах дітей виконавчого комітету селищної ради Тетяна Марченко.

По закінченню обговорення прийняті обґрунтовані рішення, спрямовані на захист прав та інтересів малолітніх дітей.