30 Жовтня, 2023 р., 08:47
Процедура звернення до уповноважених органів внаслідок викрадення паспорта є однаковою в більшості країн. Як і в Україні, закордоном необхідно відразу звернутись до найближчого відділення поліції для складання заяви про втрату паспортного документа.
27 Жовтня, 2023 р., 11:39
Участь у проєкті можуть взяти компанії, які планують розширити свою присутність на ринках Європи та Великої Британії та виготовляють продовольчу та непродовольчу продукцію, сувеніри, одяг тощо.
25 Жовтня, 2023 р., 14:07
Інформуємо, що 22 жовтня 2023 року набирає чинності Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про взаємне визнання та обмін посвідчень водія, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 15 серпня 2023 року No 868 (далі – Угода). Угода укладена на невизначений строк. Текст Угоди розміщено за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/440_001-23#Text.
25 Жовтня, 2023 р., 13:11
У зв’язку із загостренням епізоотичної ситуації в Україні, що необхідно знати пересічному громадянину про Африканську чуму свиней (АЧС):
24 Жовтня, 2023 р., 08:51
Лубенський міський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю представляє вам свій новий відеоролик. Цей відеоматеріал ілюструє їх надзвичайно важливу місію та роботу, яку вони виконують для поліпшення якості життя дітей з інвалідністю.
23 Жовтня, 2023 р., 13:08
Науково-дослідним інститутом вивчення проблем злочинності імені Сташиса В.В. Національної академії правових наук України  проводиться  наукове дослідження «Захист прав людини в концепції перехідного правосуддя: українська модель».