13 Листопада, 2023 р., 08:22
Мати домашнього улюбленця — дуже класно! Однак слід пам'ятати, що це ще й велика відповідальність.
09 Листопада, 2023 р., 14:47
Через повномасштабне вторгнення російських військ в Україні було введено воєнний стан та оголошено загальну мобілізацію. Загальній мобілізації підлягають військовозобов’язані громадяни, які не мають права на відстрочку та були визнані придатними чи обмежено придатними до військової служби. Призов за мобілізацією на сьогодні є основним способом комплектування Збройних Сил України, а військовий облік є, очевидно, однією з основних складових підготовки і проведення мобілізації. Проте деякі несвідомі громадяни не лише самостійно не прибувають до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки за місцем військового обліку у випадку зміни військово-облікових даних, як того вимагають Правила військового обліку, що затверджені постановою кабінету міністрів, а й відмовляються прибувати до ТЦК та СП навіть після виклику (вручення повістки). Звичайно ж подібні порушення несуть за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.
07 Листопада, 2023 р., 08:02
Відповідно до законодавства України та згідно з Комплексною програмою соціального захисту населення Полтавської області на 2021-2025 роки передбачено декілька напрямків підтримки цивільних осіб, які постраждали внаслідок авіаударів, бомбардування, збройних нападів (далі – постраждалі особи).