Благодійні фонди підтримали розвиток інклюзивної освіти в громаді
За інформацією комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Чорнухинської селищної ради

Чорнухинська селищна рада щиро висловлює подяку нашим партнерам — Благодійному фонду «Діти-квіти України» та Благодійному фонду «Горизонт»!
Завдяки вашій підтримці Чорнухинський інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ) отримав важливе обладнання та матеріали, що безпосередньо вплинуть на якість роботи з дітьми з особливими освітніми потребами:
Сучасні дидактичні матеріали — для проведення індивідуальних та групових корекційно-розвиткових занять.
Спеціалізоване обладнання — для оснащення зали лікувальної фізкультури (ЛФК).
Це оновлення дасть змогу фахівцям ІРЦ проводити заняття на новому якісному рівні та ще ефективніше підтримувати фізичний розвиток і реабілітацію наших маленьких мешканців.
Щиро дякуємо за небайдужість та вагомий внесок у майбутнє дітей! Разом ми створюємо інклюзивне, турботливе та підтримуюче середовище.
