Чорнобиль: Гіркота пам’яті через десятиліття
За інформацією Сектору культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради

Запрошуємо мешканців та гостей громади долучитися до заходу «Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить...», присвяченого 40-м роковинам Чорнобильської трагедії.
- Коли: 24 квітня 2026 року
- Час початку: 10:00
- Місце проведення: ЦКіД (Центр культури і дозвілля)
- Вхід: Вільний
Пам’ятаємо. Шануємо. Не забудемо.






















