Інформаційна кампанія «Залиш цю енергію для себе!»

  • 179

Фото без опису

Триває загальнонаціональна інформаційна кампанія «Залиш цю енергію для себе!», ініційована Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України спільно з Данським енергетичним агентством.

Мета кампанії — допомогти громадянам зменшити споживання енергоресурсів у побуті, підвищити енергостійкість власного житла та навчити простим і доступним способам економії електроенергії, тепла й води.

Кампанія спрямована на підтримку домогосподарств в умовах можливих обмежень енергопостачання та формування культури ощадливого споживання енергії.