Засідання круглого столу, щодо заходів у сфері запобігання та протидії торгівлі людьми, та з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми
Дата: 23.07.2025 15:14
Кількість переглядів: 61
Торгівля людьми є злочином, що передбачає незаконні угоди, пов'язані з експлуатацією людей. Це може включати вербування, переміщення та передачу людей з метою трудової або сексуальної експлуатації, використання в жебракуванні, продаж дітей та інші форми насильства. Торгівля людьми становить загрозу для найбільш вразливих категорій населення, зокрема для жінок, дітей і людей з інвалідністю, особливо в умовах війни.
В приміщенні ЦНСП відбулося засідання круглого столу, щодо заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми. На заході були присутні: директор ЦНСП Чорнухинської ср Наталія Шацька, завідувач відділення соціальної роботи Віта Приймак, головний спеціаліст служби ССД Чорнухинського вк Світлана Яцюк, інспектор сектору ЮП Лубенського РВП в Полтавській області Дарія Ярмоленко, провідний інспектор Лубенського районного сектору № 5 філії ДУ «Центр пробації» в Полтавській області Юлія Галенко, начальник Сектору «Чорнухинське бюро правничої допомоги» Жанна Шульга.
Працівниками установ та служб, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі проаналізовано ситуацію щодо домашнього насильства в громаді та торгівлі людьми, обговорено питання щодо проведення інформаційної кампанії, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, роз’яснення видів і форм цього злочину, а також шляхів надання підтримки та допомоги потерпілим.
