Чорнухинська громада крок за кроком покращує доступність захисних споруд цивільного захисту (ЗСЦЗ) для маломобільних груп населення

Дата: 25.11.2024 17:51
Кількість переглядів: 96

Чорнухинська громада крок за кроком покращує доступність захисних споруд цивільного захисту (ЗСЦЗ) для маломобільних груп населення. Чотири сховища вже частково пристосовані:

- ПРУ Держказначейства, лікарні, Кізлівського ліцею

- НУ Гілецького ліцею

Це дозволяє людям з інвалідністю та іншим маломобільним особам скористатися захистом у разі потреби. Громада працює над забезпеченням доступності решти 14 сховищ. Оцінка потреб, виділення коштів та облаштування засобами доступу - пріоритетні завдання.

Крок за кроком громада наближається до мети - гарантувати безпеку та захист усім мешканцям у критичних ситуаціях.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних