УТИЛІЗУВАТИ, НЕ МОЖНА ВИКИДАТИ !!!

  • 257

Фото без опису

З метою забезпечення централізованого вивозу з території громади небезпечних побутових відходів –  відпрацьованих батарейок, люмінесцентних ламп та ртутних термометрів, відповідно до обласної програми «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2022 – 2024 роки», Чорнухинська селищна рада замовила приїзд спеціалізованого автомобіля для перевезення вищезазначених небезпечних побутових відходів (Екобуса) 08 жовтня 2024 року о 11.00 год.

Заплановане місце стоянки Екобуса - автостоянка біля приміщення Чорнухинської селищної ради.

Умови прийому батарейок – в картонній чи пластиковій ємності або іншій безпечній тарі.

Умови прийому ламп і термометрів – у непошкодженому вигляді у паперовій упаковці чи пергаментному папері.

Наразі триває попередній збір зазначених небезпечних відходів. Пункт збору знаходиться у тамбурі приміщення селищної ради.

Просимо підприємства, установи, організації та населення громади долучитися до збору небезпечних відходів.

Не годуйте планету батарейками, віддайте  їх в Екобус!!!

Зробимо громаду чистішою та екологічно безпечнішою разом!!!