Чорнухинська територіальна громада
Полтавська область, Лубенський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Фахівці робочої групи «Прозорість і підзвітність» аналізують закупівлю полтавського КАТП-1628

Дата: 03.06.2024 08:47
Кількість переглядів: 148

Фото без опису

Фахівці робочої групи «Прозорість і підзвітність» аналізують закупівлю полтавського КАТП-1628 щодо послуг із прибирання та підмітання вулиць. Податківці й аудитори наразі перевіряють документальну й цінову складові.

«Експерти Бюро економічної безпеки звернули увагу, що переможцем тендеру став його єдиний учасник. Уже укладений договір. Власником ТОВ, яке виконуватиме роботи, є колишній керівник іншого комунального підприємства Полтавської міської ради. Нині він внесений до реєстру корупціонерів. Фахівці БЕБ вбачають корупційний ризик у співпраці КАТП-1628 із цим підприємством. Тому рекомендували замовнику закупівлі не продовжувати роботу з ТОВ», – зауважив начальник ОВА Філіп Пронін.

Перевірка триває.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано