Дата: 27.05.2024 15:57

Фото без опису

Український центр соціальних реформ спільно з ООН Жінки, на замовлення Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Урядової уповноваженої з питань гендерної політики, а також за фінансової підтримки Уряду Швеції здійснює дослідження на тему: «Виклики розширення прав і можливостей жінок на ринку праці та в підприємництві в умовах повномасштабної війни та гендерно відповідального відновлення України». Його основними завданнями є визначення викликів, прогалин та бар’єрів на шляху збільшення економічних можливостей жінок в умовах повномасштабної війни та гендерно відповідального відновлення економіки України». Отримані знання будуть покладені в основу пропозицій для уряду, громадянського суспільства та міжнародних партнерів щодо шляхів та інструментів збільшення  економічних та соціальних можливостей жінок.

У рамках цього дослідження передбачається проведення анкетного опитування, щодо впливу повномасштабного вторгнення на становище жінок-підприємниць, а також основних бар’єрів та стереотипів, з якими вони стикаються в процесі ведення діяльності.

У зв’язку з цим запрошуємо Вас взяти участь у опитуванні жінок-підприємниць.

Анкетна форма знаходиться за посиланням https://forms.gle/ighXGCobSy78hv1U6

Термін доступності посилання до 3 червня.

Усі результати отримані в ході опитування є анонімними та будуть представлені в узагальненій формі.