Дата: 17.05.2024 13:10

18 травня 2024 року набуває чинності Закон України ,,Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку” (далі – Закон).

Згідно з підпунктом 1 пункту 2 розділу ІІ ,,Прикінцеві та перехідні положення” Закону, під час дії Указу Президента України ,,Про загальну мобілізацію” від 24 лютого 2022 року № 65/2022, затвердженого Законом України ,,Про затвердження Указу Президента України ,,Про загальну мобілізацію” від 3 березня 2022 року № 2105-IX, громадяни України, які перебувають на військовому обліку, зобов’язані протягом 60 днів з дня набрання чинності цим Законом уточнити адресу проживання, номери засобів зв’язку, адреси електронної пошти (за наявності електронної пошти) та інші персональні дані у разі перебування на території України - шляхом прибуття самостійно до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем перебування на військовому обліку чи за своїм місцем проживання, або до центру надання адміністративних послуг, або через електронний кабінет призовника, військовозобов’язаного, резервіста (за наявності).

Уточнення персональних даних призовників, військовозобов’язаних та резервістів у центрах надання адміністративних послуг буде здійснюватись шляхом подання заявниками відповідних відомостей та/або документів у паперовій формі адміністратору центру надання адміністративних послуг для формування заяви в електронній формі засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (Портал Дія).

З 18 травня 2024 року військовозобов’язані громадяни які мають бажання уточнити персональні дані (призовників, військовозобов’язаних та резервістів), визначені Законом України ,,Про Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістів” мають можливість це зробити при зверненні до відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради та у віддалених робочих місцях відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради. ЦНАП та віддалені робочі місця відділу знаходяться в таких населених пунктах: ЦНАП (селище Чорнухи, вул. Сковороди, 2), с. Вороньки (вул. Січкаря, 3), с. Гільці (вул. Чорнухинська, 4б), с. Мокіївка (вул. Садова, 4а), с. Луговики (вул. Золота, 43), с. Кізлівка (вул. Центральна, 81), с. Мелехи (вул. Охріменко, 76), с. Білоусівка (вул. Мележика, 15), с. Постав-Мука (вул. Центральна, 1), с. Богодарівка (вул. Молодіжна, 3), с. Хейлівщина (вул. Левадна, 2). Графік роботи в першу зміну з понеділка по п’ятницю.

Для уточнення даних потрібно при собі мати оригінали наступних документів: паспорт громадянина України, ідентифікаційний номер, військово-обліковий документ ( - для призовників – це посвідчення про приписку до призовної дільниці; - для військовозобов'язаних – це військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов'язаного; - для резервістів – це військовий квиток), надати інформацію щодо адреси проживання, інформацію щодо номерів засобів зв’язку, адреси електронної пошти (за наявності електронної пошти).