Рідні загиблих військових отримали державні нагороди. Посмертно орденом «За мужність» III ступеня нагородили Онищенка Руслана Андрійовича та Тищенка Романа Васильовича

Дата: 14.05.2024 11:38

Сьогодні заступник селищного голови Микола Турчин спільно з представником Третього відділу Лубенського РТЦК та СП вручили орден «За мужність» III ступеня (посмертно): матері загиблого військовослужбовця – Онищенка Руслана Андрійовича, який загинув 9 червня 2023 року внаслідок артилерійського обстрілу поблизу н.п. Мар’їнка Донецької області та батькам загиблого військовослужбовця – Тищенка Романа Васильовича, який загинув 13 жовтня 2023 року в результаті бойових дій в н.п. Вугледар Волноваського району Донецької області.

Героїв відзначено державними нагородами України за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку відповідно до указів Президента України «Про відзначення державними нагородами України» від 10 листопада 2023 року №746 та від 08 грудня 2023 року №817.

Вічна памʼять, слава та честь полеглим Захисникам України!