До УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ

Дата: 13.05.2024 09:05

У рамках соціального партнерства до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області надійшла пропозиція Полтавського обласного центру зайнятості Державної служби зайнятості щодо урядової програми надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю.

Державна служба зайнятості пропонує отримання компенсації, роботодавцю, який створює робоче місце для особи з інвалідністю 1-ї групи шляхом придбання допоміжних засобів, зокрема обладнання, меблів, техніки тощо, у розмірі 15 мінімальних зарплат, 2-ї групи інвалідності - 10 мінімальних зарплат.

Щоб отримати компенсацію роботодавцю необхідно звернутись до центру зайнятості за місцем ведення діяльності та подати в паперовій або електронній формі документи протягом 90 календарних днів з дня працевлаштування особи з інвалідністю.

На прохання Полтавського обласного центру зайнятості Державної служби зайнятості долучаємося до урядової програми.

Довідково: в Полтавській області зазначена програма на повну запрацювала з вересня 2023 року і станом 06.05.2024 року надано компенсацій роботодавцям за облаштування 54 робочих місць для працевлаштованих осіб з інвалідністю, серед яких 3 особи з інвалідністю І групи, 8 учасників бойових дій, інвалідність яких пов´язана з травмами, отриманими при захисті України.