Зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

Дата: 09.05.2024 13:25

З метою підвищення рівня соціальної підтримки осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України 27 лютого 2024 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 212 «Деякі питання реалізації пілотного проекту щодо зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України».

КП «Полтавський обласний центр стоматології – стоматологічна клінічна поліклініка ПОР» та  КП «Лубенська міська клінічна стоматологічна поліклініка» Лубенської міської ради  для реалізації даного проекту  уклали договір з Національною службою здоров’я України за пакетом «Зубопротезування окремих категорій  осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України» з 01 квітня 2024 року.

Впровадження такого механізму дозволить реалізувати гарантовані законом соціальні права та учасників бойових дій на безоплатне зубопротезування.

Вказана програма поширюється на :

• учасників бойових дій, визначених у пунктах 19-25 статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
  • осіб з інвалідністю внаслідок війни, визначених у пунктах 11-16 статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
  • військовослужбовців, визначених підпунктом 1 пункту 1 статті 3 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», а також іноземців та осіб без громадянства, які проходять військову службу в Збройних Силах України.

З метою отримання послуги зубопротезування за відповідним проектом у нашому закладі, пацієнт повинен звернутися в регістратуру, де він напише заяву на отримання вищезгаданих послуг, заяву на обробку персональних даних, надасть копії паспорту, ідентифікаційного коду, копію посвідчення на право пільги.

Адреса закладів: м. Полтава, вул. Стрітенська,50, телефон регістратури (0532)64-22-10, 60-66-08, 0-800-505214, пн.-пт. 8:00-19:00

м. Лубни, вул. Чорновола В,16, контактний телефон (05361)77-711, пн. – пт. 8:00-16:00.