У Чорнухинській громаді відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня пам’яті та перемоги

Дата: 08.05.2024 16:00

8 травня Україна відзначає День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Цього дня у селищному парку відбувся мітинг-реквієм за участю представників виконкому селищної ради, установ та організацій громади, громадськості. Заходи розпочались покладанням квітів до меморіалу Скорботна мати. Потім зі своїм зверненням виступив селищний голова Олександр Василенко.

Після зачитування Книги Пам’яті, учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять про загиблих земляків.

Завершилися заходи покладанням квітів до Дошки пам’яті захисників України.

Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Пам’ятаємо тих, хто боровся за Україну тоді. Шануємо та молимось за тих, хто воює за Україну сьогодні!