Безбарʼєрність не на словах, а в сервісних центрах МВС Полтавської області

Дата: 07.05.2024 08:18

Безбар'єрність — це філософія суспільства без обмежень, у якомузабезпечено рівні права та можливості для всіх людей.14 квітня 2021 року Кабінетом міністрів України було схвалено“Національну стратегію із створення безбар’єрного простору в Україні наперіод до 2030 року”. Метою Стратегії є створення безперешкодного
середовища для всіх груп населення, забезпечення рівних можливостейкожній людині реалізовувати свої права, отримувати послуги на рівні з іншими.
За теперішніх умов реалізація Стратегії набуває особливогозначення, а принципи безбар’єрності стають фундаментом державнихполітик у всіх сферах громадського життя.
У такому суспільстві кожна людина може реалізувати свої таланти,вільно пересуватися, користуватися різними сервісами та послугами, атакож здобувати освіту. «Рівні можливості для кожного. Саме за таким принципом сервісні центри МВС Полтавщини надають послуги для наших співгромадян» -
розповідає заступник начальника Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Харківській, Полтавській та Сумській областях Ірина Пархоменко. За словами Ірини Пархоменко, на сьогодні надання послуг
сервісними центрами МВС в Полтавській області відповідає всім вимогам доступності та безбар’єрності послуг для кожного:

-  наявні місця для паркування транспортних засобів для осіб з інвалідністю;

- ширина дверей на вході дає можливість безперешкодного доступу до приміщення осіб з особливими потребами, в тому числі на візку;
- вхідна група обладнані системами виклику персоналу для осіб з інвалідністю;
- безбар’єрне приміщення й некабінетна система обслуговування;
- в приміщенні обладнана санітарна кімната, наявні таблички та вказівники;
- забезпечено доступ до офіційного веб-сайту центру надання адміністративних послуг особам з порушенням зору.
- адміністратори користуються в роботі «Словником безбар’єрності».

Бути почутим та зрозумілим це важливо, а ще важливіше розумітипотреби інших та мати бажання допомогти. Так і сервісні центри МВС докладають максимум зусиль для комфорту клієнтів та вирішення їх питань. Цінуємо кожного і вдячні за довіру. Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм . Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті .