Чорнухинська територіальна громада

Полтавська область, Лубенський район

До уваги платників! Покроковий алгоритм дій для отримання Витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами

Дата: 02.05.2024 09:53
Кількість переглядів: 84

Фото без опису

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що для платників податків з 01 травня 2024 року в електронному кабінеті стане доступним отримання Витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за період починаючи з 2013 року за кожний рік окремо та в розрізі податків, зборів, платежів, а також єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок).

Крім цього, платники, які мають податковий борг на день подання Запиту про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними органів ДПС зможуть отримати інформацію стосовно розрахунку пені, яка буде нарахована у разі погашення такого боргу поточною датою.

Пропонуємо покроковий алгоритм дій платників з метою отримання Витягу щодо стану розрахунків.

1. Платник створює «Запит про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними органів ДПС» (далі – Запит) за формою «J/F1300207» в приватній частині електронного кабінету в пункті меню «Заяви, запити для отримання інформації» шляхом:

для поля «період з «01» січня 20__ року по «_»_____ 20____ року» Запиту:

вибору із переліку дати, місяця та року, за який платник бажає отримати «Витяг» з інформаційної системи органів ДПС щодо стану розрахунків з бюджетом та сплати єдиного внеску» (далі – Витяг). За кожний рік Запит подається окремо;

для поля «Розрахувати суму пені у поточному бюджетному році» (п.п. 129.1.1 та 129.1.3 пункту 129.1 статті 129 Податкового кодексу України) Запиту:

встановлення позначки для розрахунку пені, якщо у платника є податковий борг (крім єдиного внеску) та він бажає визначити суму пені станом на наступний день від дня подання Запиту. Платник також може не встановлювати позначку для її розрахунку. Встановлення позначки неможливе, якщо у Запиті визначено платником період «минулі роки»;

для поля «В розрізі платежів» Запиту:

встановлення позначки для отримання інформації в розрізі всіх своїх платежів. Якщо платник не встановлює позначку, то отримає узагальнену інформацію, без розрізу платежів;

для поля «З підписом (станом на 1 число звітного місяця)» Запиту:

встановлення позначки для отримання Витягу з кваліфікованим електронним підписом посадової особи контролюючого органу (далі – КЕП).

Разом з цим, встановлення позначки можливе, якщо у Запиті зазначене 1-ше число місяця будь-якого року. Якщо платник не встановлює позначку, то отримає інформацію без КЕП.

2. Надсилає Запит до органу ДПС за своїм основним місцем обліку.

3. Отримує Витяг за формою «J/F1400207».

Нагадуємо, що вхід до електронного кабінету здійснюється за адресою   http://cabinet.tax.gov.ua , а також через офіційний вебпортал ДПС.

Головне управління ДПС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь