Батьки загиблого військовослужбовця отримали державну нагороду. Посмертно орденом «За мужність» III ступеня нагородили Маноху Владислава Олександровича

Дата: 24.04.2024 15:08

Сьогодні, селищний голова Олександр Василенко вручив орден «За мужність» III ступеня (посмертно) батькам загиблого військовослужбовця Манохи Владислава Олександровича з села Луговики, який загинув 9 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання під час стрілецького бою та мінометного обстрілу підрозділами збройних сил російської федерації, отримавши поранення, несумісні з життям поблизу міста Бахмут Донецької області.

Захисника відзначено державною нагородою України за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові, йдеться в Указі Президента України від 23.08.2023 року № 500/2023.

Світла пам’ять і вічна шана Герою, який віддав життя за Україну!