Політика стимулювання розвитку інновацій для відновлення та розбудови України

Дата: 22.04.2024 11:48

За інформацією ГС “Центр розвитку інновацій”

ГС “Центр розвитку інновацій” висловлює вам повагу та запрошує долучитися до онлайн участі у Круглому столі на тему: «Політика стимулювання розвитку інновацій для відновлення та розбудови України», який організовується на виконання плану роботи Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації на період одинадцятої сесії Верховної Ради України девʼятого скликання. Круглий стіл відбудеться під головуванням заступника голови Комітету - Подгорної Вікторії Валентинівни.

Під час проведення круглого столу обговорюватимуться шляхи та заходи стимулювання розвитку інновацій місцевих громад, впровадження новітніх рішень, що дозволять забезпечити відновлення та розбудову України.

Дата та час: 22 квітня 2024 року 16:30-18:00.

Учасники заходу: Народні депутати України, представники органів державної влади, місцевого самоврядування, а також представники бізнесу та громадськості. Просимо делегувати для онлайн участі представників вашої громади, підтвердивши участь за посиланням: https://forms.gle/ixRgRxGEPirBq8L36

Програма додається.