Чорнухинська територіальна громада

Полтавська область, Лубенський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення сесії Чорнухинської селищної ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення селища Чорнухи»

Дата: 09.04.2024 11:25
Кількість переглядів: 152

Фото без опису
Регуляторний акт розроблений відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про захист економічної конкуренції», «Про житлово-комунальні послуги», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.12.2017 №316 «Про затвердження Правил приймання до систем централізованого водовідведення та Порядку визначення розміру плати, що справляється за понаднормативні скиди стічних вод до систем централізованого водовідведення».

Поліпшення екологічного стану водних басейнів і якості питної води визнано пріоритетним напрямком державної політики України в області охорони навколишнього середовища.

Одним з найголовніших завдань у сфері централізованого водовідведення є забезпечення якості очищення стічних вод та недопущення забруднення навколишнього природного середовища.
Проект рішення є регуляторним актом та підлягає оприлюдненню.

Зі змістом проекту рішення селищної ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення селища Чорнухи» та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Чорнухинської територіальної громади в розділі «Регуляторна політика».
Розробниками проекту регуляторного акту є відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради, комунальне підприємство «Чорнухи комунгосп» Чорнухинської селищної ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до проекту регуляторного акту Чорнухинської селищної ради приймаються в письмовому вигляді протягом одного календарного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу на адресу розробників проекту – відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради (вул. Центральна, 39) та комунального підприємства «Чорнухи комунгосп» Чорнухинської селищної ради (вул. Гоголя, 11), селище Чорнухи Лубенського району, Полтавської області, 37100.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь