Дата: 03.04.2024 08:53

Рішенням 32 сесії 8 скликання під час дії воєнного стану № 1511 від 28.03.2024 року була затверджена Комплексна програма реабілітації, інтеграції та соціальної підтримки Захисників і Захисниць України та їх родин Чорнухинської селищної ради на 2024-2027 роки із змінами прийнятий захід про надання Одноразової грошової допомоги на встановлення надгробника (пам’ятника) на могилах загиблих (померлих) військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань України, добровольців, які загинули (померли) внаслідок військової агресії Російської Федерації проти України (в розмірі 20000 грн.)

Право на отримання грошової допомоги мають члени сімей військовослужбовців, які захоронені на території Чорнухинської селищної територіальної громади, та були зареєстровані або фактично проживали на території громади, які загинули (померли) з 24.02.2024 року. До членів сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, які мають право на отримання грошової допомоги належать: мати/батько, дружина/чоловік, діти. У разі відсутності членів сім’ї, за допомогою може звернутися сестра/брат або особа, яка встановила надгробок (пам’ятник) на могилі.

Для отримання грошової допомоги заявник надає наступні документи:

- копія паспорта громадянина України заявника;

- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків або довідка з податкового органу про те, що такий номер не присвоювався (копія) заявника;

- копія витягу з реєстру територіальної громади заявник;

- копії документів, що підтверджують статус члена сім’ї загиблого (померлого) військовослужбовця;

- копія свідоцтва про смерть військовослужбовця;

- копії документів що підтверджують придбання надгробка (пам’ятника) (рахунки, накладні, тощо);

- копії документів (акти виконаних робіт, тощо), що підтверджують встановлення надгробка (пам’ятника) на могилі загиблого (померлого);

- інші документи, у разі необхідності, залежно від обставин, які склалися;

- дані про особистий рахунок заявника в банківській установі (копія).

Телефон для довідок (05340)5-14-60 – відділ соціального захисту та охорони здоров’я Чорнухинської селищної ради.