У Галереї мистецтв відкрилася виставка «Шляхами Тараса Шевченка»

Дата: 11.03.2024 13:01

Днями у Галереї мистецтв Чорнухинського літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди відкрилася виставка робіт художника з Лубен, члена Полтавської обласної організації Національної спілки художників України Володимира Мірошниченка «Шляхами Тараса Шевченка» присвячена 210-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка.

На виставці представлено 30 робіт художника на яких зображені мальовничі куточки Полтавщини, Чернігівщини, Черкащини де бував Тарас Шевченко. Володимир Мірошниченко розповів, що кожна робота має свою цікаву історію та сюжет.

На заході свої мистецькі доробки подарували художнику та відвідувачам вихованці КЗ «Дитяча мистецька школа» та будинку дитячої та юнацької творчості.

Привітали живописця з відкриттям виставки заступник селищного голови Микола Турчин, який принагідно вручив художнику Подяку від селищної ради, завідувач сектору культури, туризму та охорони культурної спадщини виконкому Чорнухинської селищної ради Віталій Кусков, директор Публічної бібліотеки ім. Г.С. Сковороди, заслужений працівник культури України Микола Булда, поетки, прозаїчки, членкині Національної спілки письменників України Наталія Баклай та Раїса Плотникова, брат митця, член Національної спілки художників України Олександр Мірошніченко, директор літературно-меморіального музею Г.С .Сковороди Микола Соляник.

Цією виставкою розпочато новий виставковий сезон у Галереї мистецтв, сама ж виставка триватиме до 06 квітня 2024 року. Тож усіх поціновувачів живопису запрошуємо до перегляду робіт Володимира Мірошниченка.