У Чорнухинській громаді вшанували пам'ять про загиблих земляків, усіх військових та цивільних, які віддали своє життя захищаючи Україну
Дата: 23.02.2024 14:53
Кількість переглядів: 106
24 лютого 2024 року виповнюється два роки від початку широкомасштабного вторгнення російських військ на територію України.
Вшановуючи подвиг Українського народу у відсічі російській агресії 23 лютого 2024 року керівництво та працівники Чорнухинської селищної ради поклали живі квіти до Дошки пам’яті захисників України у селищі Чорнухи. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять про загиблих земляків, усіх військових та цивільних, які віддали своє життя захищаючи суверенітет та територіальну цілісність нашої держави, врешті відстоюючи свої ідеали та прагнення до кращого європейського майбутнього України.