ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дата: 15.02.2024 08:10

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виведення військ з Афганістану.

Вам не треба розповідати про ціну мирного неба – ви її знаєте. Ваш подвиг та військовий досвід є гідним прикладом патріотизму для сучасних воїнів, що захищають кордони нашої держави, а патріотизм для вас – не порожній звук, це рідна земля, рідна громада, рідна Україна!

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю земляків, кому не судилось повернутись на рідну землю. Вони назавжди залишаться у наших серцях!

Сьогодні Україна виборює свою незалежність та цілісність у війні з колись братським народом. Героїчність та патріотизм захисників минулого переплелась зі свідомістю, чесністю та хоробрістю тих військових, які тримають лінію оборони зараз. Щиро бажаю всім учасникам бойових дій міцного здоров’я на довгі роки, миру, успіхів у праці, достатку та злагоди у родинах.

Слава Україні!

З повагою

Селищний голова                                                               Олександр ВАСИЛЕНКО